Gayrimenkul Yatırımı yaparak Türk Vatandaşlığına başvuruda bulunmak isteyen yabancılar için şirketimizin avukat kadrosu, vatandaşlık işlemlerinde tüm süreci kapsayan kurumsal destek hizmetleri vermektedir. Gayrimenkul Yatırımının yapılmasından başlayarak Türk vatandaşlığının kazanılması noktasına kadar olan tüm vatandaşlık işlemleri şirket avukatlarımız tarafından yürütülmektedir. Tapu işlemleri, gayrimenkul değerleme işlemleri (gayrimenkul ekspertiz işlemleri), vatandaşlık başvurusu ve takibi işlemleri yabancı uyruklu kişiler için karmaşık bir sürece dönüşebilmektedir. Yabancılar, vatandaşlık işlemleri için avukat ve uzman desteği alarak gerekli evrak ve prosedürlerin tamamlanması, evrak ve belgelerin tam ve doğru olarak hazırlanması, her aşama için doğru adım atılması sağlanarak işlemleri kolayca gerçekleştirebilmektedir. Şirket avukatlarımız vatandaşlık işlemlerinin her aşamasında yabancılara hizmet sunmaktadır.

Gayrimenkul yatırımı yolu ile Türk Vatandaşlığı kazanılması için şartlar değiştirilmiş ve yatırım bedeli için kolaylık getirilmiştir. 19.09.2018 tarihli ve 30540 sayılı Resmi gazete’de yayımlanan Türk Vatandaşlığı Kanunu’nun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile yabancıların Türk Vatandaşlığı başvurusu için Türkiye sınırları içerisinde 250.000USD değerinde gayrimenkul satın almaları yeterli olacağı belirtilmiştir. Bahse konu yönetmelikle yapılan değişiklikle daha önce 1.000.000USD olan minumum satın alma bedeli 250.000USD tutarına indirilmiştir.

Gayrimenkul alım-satım işlemi esnasında veya sonrasında tapu kayıtları üzerine gayrimenkulün 3 yıl süre ile satılamayacağı şerhi konulmaktadır.

Şirketimiz Tüm Türkiye Geneli için bilgili, donanımlı, tecrübeli avukat ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yabancılara yönelik vatandaşlık başvuru işlemleri ve danışmanlık hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

 

Vatandaşlık Başvurusu için Avukat, Vatandaşlık İşlemleri İçin Avukat, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Başvurusu, Vatandaşlık İçin Avukat İstanbul, Vatandaşlık İşlemleri, Türk Vatandaşlığı Başvurusu, Türk Vatandaşlığına Başvuru İşlemleri, Türk Vatandaşlığı İşlemleri, Türk Vatandaşlığına Geçiş İşlemleri, Türk Vatandaşlığı Başvurusu Şartları, Türk Vatandaşlığına Başvuruda Gerekli Belgeler, Gayrimenkul Yatırımı Yolu ile Türk Vatandaşlığının Kazanılması, Gayrimenkul Yatırımı Yapılarak Türk Vatandaşlığı Nasıl Kazanılır, Yabancılar İçin Vatandaşlık İşlemleri …

 

OGA Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

İletişim Numaralarımız:

Tel: 0 212 337 36 02

Gsm: 0 506 660 73 03

E-mail: info@oga.com.tr

Web: www.oga.com.tr

Adres Bilgilerimiz:

Genel Müdürlük:
Nisbetiye Mah, Gazi Güçnar Sok, Uygur İş Merkezi, No:4/7, Pk:34340 Beşiktaş / İSTANBUL

Küçükçekmece Şube:
Yeşilova Mah, Fatih Cad, No:14/5, Pk:34295 Küçükçekmece / İSTANBUL

Esenyurt Şube:
Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı, Newista Residance, No:84 Esenyurt / İSTANBUL

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

En kısa süre içerisinde mesajınıza yanıt verilecektir.

Gönderiliyor

©2021 OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme Proje Geliştirme ve Danışmanlık A.Ş.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?