Oga Kurumsal Taşınmaz Değerleme Proje Geliştirme ve Danışmanlık A.Ş. sektörün içinde farklı disiplinlerden kazanılan 15 yıllık tecrübe, bilgi birikim ve geniş network ağı ile Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gayrimenkul değerleme ve ekspertiz, Yabancılara gayrimenkul satışında değerleme, Türk vatandaşlığı başvuru danışmanlığı, İmar barışı danışmanlığı, Ticari gayrimenkul danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm danışmanlığı, Gayrimenkul geliştirme danışmanlığı, Gayrimenkul imar ve inşaat hukuku alanlarında çözümleyici bütünleşik kurumsal hizmetler vermektedir. Türkiye’de yapılan sektörel girişim, proje ve yatırımlara bilgi birikimi, tecrübesi ve sunduğu kurumsal hizmetler ile öncülük etmektedir.

Yerli ve yabancı bankalar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, finansal kiralama, sigorta ve reasürans şirketleri, kamu kuruluşları, denetim şirketleri, inşaat şirketleri, gayrimenkul geliştirme şirketleri, belediyeler, aracı kurumlar, vakıflar, holdingler, mahkemeler, diğer tüm özel şirketler ve bunun yanı sıra yerli ve yabancı uyruklu olmak üzere şahıslara yönelik hizmetler sunmaktadır.

Çalışmalar güncel veriler ve analizler ışığında güvenilir, hızlı, kapsamlı ve detaylı olarak hazırlanmaktadır.

Değerleme, geliştirme, yönetim, hukuk, finans, planlama, mimarlık ve mühendislik gibi uzmanlıklardan edinilen tecrübeler çalışmalara bütünleşik olarak yansıtılmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

En kısa süre içerisinde mesajınıza yanıt verilecektir.

Gönderiliyor

©2021 OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme Proje Geliştirme ve Danışmanlık A.Ş.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?