Tüm Türkiye Genelinde Yabancıya Gayrimenkul Satışı İçin Gayrimenkul Değerleme & Ekspertiz Raporu

Yabancıların Gayrimenkul Alım-Satımlarında Gayrimenkul Değerleme Raporu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan 15.02.2019 tarihli ve 2019/1 sayılı genelge uyarınca, yabancı uyruklu gerçek kişilerin gayrimenkul alımı veya satışı işlemlerinde Tapu Müdürlüğüne ilgili gayrimenkulün piyasa satış değerini gösterir gayrimenkul değerleme raporu sunması zorunlu hale getirilmiştir.

Yabancı uyruklu gerçek kişilerin gerek alıcı ve gerekse satıcı olarak taraf oldukları tüm gayrimenkul satış işlemleri için gayrimenkul değerleme raporu / gayrimenkul ekspertiz raporu hazırlatılması zorunludur.

Tapu başvuru işlemleri öncesinde hazırlanması gereken gayrimenkul değerleme raporu / gayrimenkul ekspertiz raporu düzenlendiği tarihten itibaren 3 ay boyunca geçerli olacaktır.

Gayrimenkul değerleme raporları / gayrimenkul ekspertiz raporları şirket bünyemizde olan SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanmaktadır.

Şirketimiz tarafından yabancılara yönelik işlemlerde her gün onlarca gayrimenkul değerleme raporu hazırlanmakta ve kurumsal danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Tüm Türkiye Geneli için bilgili, donanımlı, tecrübeli ve geniş uzman kadroyla hizmet verilmektedir.

Yabancılara yönelik ihtiyaca göre tüm gayrimenkul alım satım tapu işlemleri danışmanlığı ve takibi, gayrimenkul değerleme ve ekspertiz raporu, yeminli uzman bilirkişi, tercüman, vatandaşlık başvuru işlemleri ve danışmanlık, sigorta hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

 

Tüm Türkiye’de Kurumsal Hizmetler

✔ Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz Raporu

✔ Alım – Satım Tapu İşlemleri Takibi ve Danışmanlığı

✔ Yeminli Uzman Bilirkişi

✔ Tercüman

✔ Vatandaşlık Başvuru İşlemleri

✔ Türk Vatandaşlığına Geçiş ve Süreç Yönetimi

✔ Sigorta İşlemleri

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

En kısa süre içerisinde mesajınıza yanıt verilecektir.

Gönderiliyor

©2021 OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme Proje Geliştirme ve Danışmanlık A.Ş.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?